Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Fiko21

Kiedy podniecenie seksualne się normuje ?

Polecane posty

Witajcie ja z zapytaniem czy podniecenie seksualne kobietami się ostatecznie normuje bo w ostatnim czasie gdy śpię to nagle w mojej wyobraźni budzą się namiętne sceny kochania często śpię na brzuchu tuląc się do poduszki i myślę o seksie  z kobietą   . To zależy od hormonów czy jest na to jakiś szczególny wiek bo mam 21 lat i kiedy ostatecznie hormony porządania co do płci przeciwnej się stabilizują ciągle myślę o wyszukaniu sobie dziewczyny aby nie chodzić wciąż przygnębionym i zrezygnowanym aby choć przez chwilę poczuć się potrzebnym  ,  siedzę od roku w domu ciągłe czynności się powtażają  powoli mam wszystko dość bo mi się ,,przejadło " niektórzy mówią że uczucie przyjdzie samo  i znajdzie się osoba bez szczególnych starań ,, na siłę  " jak być szczęśliwym będąc singlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Fiko21 napisał:

 bo mam 21 lat i kiedy ostatecznie hormony porządania co do płci przeciwnej się stabilizują ciągle myślę o wyszukaniu sobie dziewczyny

to dlaczego nie znajdziesz sobie dziewczyny, partnerki i nie kochasz się z nią

https://photochki.pro/uploads/posts/2020-09/1599610635_7-p-krasivie-devushki-v-pozakh-lyubvi-erotika-18.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nad tym nie zastanawiałem rozważę to dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×