Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Smutna_niechciana

Śmierdzący kolega z pracy

Polecane posty

Witam wszystkich 👋

Przyznam, że myślałam, że takie rzeczy, czy tematy to był szczyt 10 lat temu, ale trafił nam się nowy kolega w pracy. Praca magazyniera, który dźwiga ciężkie kartony, takie do 25kg, czasami musi całą paletę z nich poskładać do transportu. Wczesniej chlopacy tez to robili i nigdy nic od nich nie "zawiało" nawet, teraz mamy chłopaka, widać po nim, ze ma chyba jakaś nadpotliwość, bo co kilka godzin zmienia koszulkę, ale on po prostu kładzie tą koszulkę na słońcu, albo rozwiesza na magazynie.. później chyba wymienia ją z tą mokrą, którą zapocil.. ogólnie, jak przychodzi o 8 rano do pracy, to czasami czuć nawet od niego jakimś praniem, ale jak mija godzina 10 to pole rażenia wynosi jakieś 5metrow. 

Nigdy nie miałam takiej sytuacji, więc pytam, czy można jakoś delikatnie z nim porozmawiać? Bo nawet jesli to choroba, to skoro idzie do toalety się przebierać, to przy okazji mógłby się też trochę obmyć i te ciuchy gdzieś zamknąć.. 

Dodam, że mamy bardzo rozgadaną i bezpośrednią koleżankę w pracy, trochę bezmyślną i ona potrafi przy nim pojechać tekstem o jakichś smiwrdzielach, a mi w tym momencie robi się aż głupio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×