Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
memuma

Damskie spodenki rowerowe

Polecane posty

Hejka :) czy któraś z dziewczyn używa spodenek rowerowych i mogłaby mi jakieś konkretne polecić? Jeżdżę rowerem już na tyle sporo, że zaczyna mnie poważnie boleć pupa, a słyszałam, że spodenki pomagają :) pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dobrze sprawdzają się zwykłe legginsy jakie rok temu kupiłam w Cross Jeans. Nic nie boli, a wyglądam w nich też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że te spodnie rowerowe z decathlon są zbyt męskie i nie pasują do damskiej figury, a legginsy z CJ są bardziej dla nas.

Pasujące do naszej figury, dopasowujące się ładnie do kształtów ciała, te z decathlon wydają mi się do mężczyzn kreowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o kolarki. Byłam w decathlonie i przymierzałam różne spodenki. Nie mogę przyczepić się do wyglądu, ale czułam się w nich niekomfortowo. Te wkładki strasznie uwierają w kroku, są jakby sztywne i wydają się takie duże.. Teraz tym bardziej boję się zamawiać przez internet z jakiejś innej marki, bo nie wiem czy nie będzie tego samego problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, memuma napisał:

Tak, chodzi o kolarki. Byłam w decathlonie i przymierzałam różne spodenki. Nie mogę przyczepić się do wyglądu, ale czułam się w nich niekomfortowo. Te wkładki strasznie uwierają w kroku, są jakby sztywne i wydają się takie duże.. Teraz tym bardziej boję się zamawiać przez internet z jakiejś innej marki, bo nie wiem czy nie będzie tego samego problemu 😞

Właśnie ten kłopot "uwierania" miałam na myśli... Sama na rower czy w ogóle jak zabieram się za jakiś sport to ubieram tylko w/w przeze mnie legginsy CJ i kłopot z głowy. Nic nie uwiera, a jest zapewniona swoboda ruchu, skóra się pod nimi też nie poci, więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×