Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lolos

Krwawiące dziąsła ... pomocy !!!

Polecane posty

Byłem niedawno w sprawie właśnie krwawienia dziąseł i..... stomatolog nagadal się jakieś 5min. co i gdzie kupić A na koniec poprosił o 200zl za wizytę. Spoko co? 200zl za 5min. to co zalecił jeszcze bardziej podrażnia moje dziąsła stosuję już około 2 miesięcy i nic  mam wrażenie pogłębienia problemu  ... czy macie jakiś sprawdzony sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat - całkowicie ustąpiło po zaledwie  po 3 tygodniach przyjmowania MSM ( czyli siarki organicznej )  i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD  także polecam !!! zwróc uwagę aby siarka była dobrej jakości bo w aptekach często byle co wpychają ja MSM   i tą  cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu także tam Ci poleca m zakupić jak masz daleko mają sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdził się żel septoral, kilka dni i po problemie. Mają też płyn do płukania jamy ustnej, jeśli nie wiesz dokładnie, w którym miejscu dziąsło krwawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chociażby smarowaie żelem Septoral Med, albo płukanka Septoral Med. Kupisz je w aptece, to produkty stworzone na takie problemy z krwawiącymi dziąsłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dentysta polecił zmianę szczoteczki na soniczną i widzę ogromną różnicę, dziąsła już nie krwawią. Kupiłam od haxe białą, nie kosztuje to może spróbuj? Warto też skonsultować u innych dentystów, czy to nie jakiś głębszy problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×