Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
turquoise

Alternatywa dla jeansów (dla kobiety)

Polecane posty

Szukam spodni, które byłyby dobrą alternatywą dla jeansów. Jeansy są mało praktyczne - latem w nich za gorąco, zimą za zimno. Na lato znalazłam rozwiązanie - spodnie z wiskozy, natomiast nie wiem co zrobić z chłodniejszymi porami roku. Dodam, że chciałabym spodnie, które nie wyglądałyby niechlujnie (dresy odpadają), a jednocześnie byłyby wygodne i dawałyby sobie radę z zimnem. Czy są w ogóle spodnie, które spełniają te kryteria? Możecie podać nazwy modeli albo nazwy materiału, wszystko jedno, uda mi się znaleźć. Od razu mówię, że linki do sklepów mnie nie interesują, sama sobie znajdę najlepsze oferty 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spodnie skorzane, jakies ladniejsze jogging-spodnie jak w Massimo Dutti, cygaretki, spodnie rurki bawetniane jak w Orsay 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2021 o 18:47, turquoise napisał:

Szukam spodni, które byłyby dobrą alternatywą dla jeansów. Jeansy są mało praktyczne - latem w nich za gorąco, zimą za zimno. Na lato znalazłam rozwiązanie - spodnie z wiskozy, natomiast nie wiem co zrobić z chłodniejszymi porami roku. Dodam, że chciałabym spodnie, które nie wyglądałyby niechlujnie (dresy odpadają), a jednocześnie byłyby wygodne i dawałyby sobie radę z zimnem. Czy są w ogóle spodnie, które spełniają te kryteria? Możecie podać nazwy modeli albo nazwy materiału, wszystko jedno, uda mi się znaleźć. Od razu mówię, że linki do sklepów mnie nie interesują, sama sobie znajdę najlepsze oferty 😉 

No to noś latem najkrótsze spodenki uszczęśliwiając męską część świata widokiem twych zapewne zgrabnych nóżek, a gdy zimno to jeansy grubsze.  W zimie sporo ludzi chodzi w jeansach bez kalesonów czy rajstop i nie marzną.  Muszą być po prostu odpowiednio grube i ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą alternatywą dla jeansów są np. spodnie modelu Chino dostępne w Cross Jeansie.

Ja osobiście najbardziej lubię sobie nosić w kolorze granatowym, ale wiem, że w swoim czasie były dostępne też w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×