Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agaape

Poród marzec 2022

Polecane posty

Cześć! Są tu przyszłe mamy, które mają termin na marzec 2022 r.? Może stworzymy grupę gdzie będziemy mogły porozmawiać, powymieniać się doświadczeniami, obawami etc.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Próbowałam założyć taka grupę ale jakoś mi nie poszło. Chętnie dołączę do Ciebie. Mam termin na 1 marca a Ty? Jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 4 😄 czuje się całkiem dobrze. Tylko brzuch mnie kłuje i ciągnie mocno 😕 To twoja pierwsza ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agaape napisał:

Odważnie 😂 ja druga i dalej podziękuję za takie atrakcje 😄

Też tak mówiłam ale wyszło inaczej. Teraz powoli oswajam się z ciąża i już tak nie rozpaczam jak po ujrzeniu dwóch kresek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie psychicznie nie czuje się jakbym była w ciąży. Strasznie dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jest taki słaby odbiór. W pierwszej ciąży też byłam w takiej grupie i jeszcze 2 lata po porodzie dziewczyny z sobą pisały. Można było się powymieniać doświadczeniami, opiniami, porównać objawy, w razie potrzeby uspokoić się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w ostatniej ciąży byłam w takiej grupie i było miło wspierająco. Może mało dziewczyn akurat ma termin na marzec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że coraz mniej dziewczyn zagląda na kafeterię. Już 3 lata temu było tu sporo spamu i troli nie wiem jak teraz bo też rzadko tu bywam. Może trzeba poszukać innego forum 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×