Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dorota53

Trzy formy płatności u syna w firmie

Polecane posty

Syn ma ruch na zakładzie, tylko coś dochody zmalały. Wszystko się wyjaśniło gdy poleciłam znajomej firmę syna i wyszło na jaw że, większość wybiera tę 3 formę płatności, o której nikt nie wiedział, nawet i moja znajoma wybrała opcje 3. A najlepsze to że, to on dopłacał moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ten w centrum Kielc? Każdy go teraz poleca o tego mechanika nowego co robi wszystko do tego dba jak o swoje samochody. W sobotę ten mechanik miał wolne a chciałem z nim porozmawiać bo przez telefon wiadomo, a dziś matkę tam wysłałem pojechała o małe koszty, wiadomo kasa się liczy, ale matka jeszcze wróciła w humorze i przez telefon każdej znajomej polecała. Podobno od ręki jak nie ma kolejki kawa herbata i siedzi się przy mechaniku w garażu piję kawe podobno i on pyta na bieżąco co i jak i no matka mi opowiedziała jak wymieniał klocki hamulcowe bo tylko tyle do pracy było, to sprawdził zawieszenie pilnikiem czyścił i stara się robić jak najmniejsze koszty ma dostęp do części nowych i używanych. Komputery diagnostyczne jak mówił matce ze podpina w ramach wymiany czy błąd klocków nie pali, i części po jego kosztach bez marży no i oczywiście matka wybrała jedną opcję z promocji na otwarcie. Części nie założył z niskiej półki i poprawa jest w hamowaniu planowałem tarcze do tego to stwierdził że koszta a te tarcze jeszcze z rok na tych klockach bedą a za 30 tyś km komplet z tarczami koszta to 75 zł i matka w humorze. Ja jestem zadowolony, ni  piszczą a hamują ni do porównania nie ściąga ni bije. Z czasem się zobaczy czy wytrzymają te 30 tyś czy rok. Matka i ja teraz polecamy a z rozwojem wszystko się może zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×