Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barabarabab

Zastanawia mnie

Polecane posty

6 osób wyświetlanych na facebooku na osi czasu. Wiem, że są to podobno osoby z którymi najczęściej się pisze. Ale u mojego znajomego na koncie pojawia się dziewczyna w tej szóstce i jest na pierwszym miejscu jak otwiera się listę znajomych jak wchodzę z innego konta (nieoficjalnego) a jak wchodzę  z mojego konta to już w tej szóstce się nie wyświetla tylko jest na samej górze na liście znajomych. Może to zależeć od tego że wchodziłam na jej konto w ostatnim czasie parę razy z tego nieoficjalnego konta? Dodam jeszcze, że wiem że pisali ze sobą wcześniej ale podobno przestali. On podbija do mnie ale chcę wiedzieć czy jest szczery. Bo jak mam inwestować uczucia w jakiegoś kłamcę, manipulatora to ja wolę być całe życie sama. Wiem nie jesteśmy w związku, ale to chyba świństwo jak naraz kręci się z dwoma osobami czy to facet czy dziewczyna. Ja zawsze skupiam się na jednej osobie, żeby ją poznać a nie umawiam się czy piszę z kilkoma naraz jak jakiś niedowartościowany gnój, który musi sobie podnieść ego tym że 2 czy 3 laski na niego lecą. Ja bym wolała żeby dał mi święty spokój niż być drugą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×