Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zielonka10

Orientacja seksualna chłopczycy

Polecane posty

Witam wszystkich. Ostatnim czasem poznałam pewną dziewczynę, która jest chłopczycą i tak zaczęłam się zastanawiać jak to jest z taki chłopczycami, czy one są homoseksualne, czy mogą być być heteroseksualne? Ta którą poznałam zachowuje i się i ubiera jak chłopak a rozmawiając z nią nie czuje się, że rozmawia się z dziewczyną. Dodatkowo ma tatuaże, nosi jakieś dziwne pierścionki i ma takie brwi z przerwą a jej styl trochę przypomina rockowy, a w rozmowie jest ogólnie oschła i nie chce zawierać przyjaźni. I jeszcze gra w piłkę nożną i koszykówkę. Dodatkowo w wieku 26 lat jest sama i jedna osoba z jej rodziny stwierdziła, że chce żeby już sobie kogoś poszukała a widziałam w komentarzach pod zdjęciami na fb, że pisała, że to nie dla niej związek. Pierwszy raz w życiu poznałam taką osobę a jestem dość zielona w sprawach orientacji seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś się ubiera i jaki ma styl nie ma nic do jej orientacji seksualnej. Może oczywiście być homoseksualna, albo i bi, ale styl ubierania nic do tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×