Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ekk728

Wasi starzy

Polecane posty

Mam 25l. Też macie takich starych lub starego, że jak np. jest rodzinne spędzenie czasu (alkohol, jedzenie) i przeklniecie w ich towarzystwie to stary ma ochotę was uderzyć, Ja jak przeklnełem przy nim, to mówił, że jeszcze raz przeklne, to mi tak wyj... że się zakryje rękami.... tak mnie wtedy wkurzył, że z wesołego spędzenia z nimi czasu miałem ochotę iść zająć się sobą. Albo jak jest weekend i moge się napić ile chce, to dostaje zrypke, że po co mi tyle piw i w ogóle..... albo darcie ryja było też, że dlaczego nie mam jeszcze dziewczyny, już powinienem myśleć o przyszłości..... ale mnie stary mega irytuje, że mam ochotę mu przyłożyć.... to jest taki cham i prostak. Albo jeszcze dostałem kiedyś ostry ochrzan od niego, darcie ryja na cały dom, ponieważ jeżdżę do pracy tą samą drogą, a nie nową wybudowaną.... no i ostatnio chciałem, żeby mnie zawiezli do kolegi, bo chciałem się z nim napić, a On, że nie muszę pić alkoholu i darcie znowu ryja, żebym pojechał sobie sam wypić herbate. W skrócie traktują mnie, a zwłaszcza stary jak dzieciaczka jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ekk728 napisał:

Ktos coś napisze?

Idz na spacer 

Edytowano przez .3310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×