Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mika.okkk

Były chłopak

Polecane posty

Witam nie jestem z ex już z dobry rok po 3 miesiącach rozstania znalazł inną są razem w związku od 2 miesięcy nocuje w sumie mieszkam u niego i nie ukrywam dochodzi do czegoś między nami ostatnio po pijaku powiedział kocham cie i chce żebyś była ze mną do końca życia następnego dnia się wszystkiego wyparł na ogół zachowujemy się jak para gdy jesteśmy sami No ale ostatnio gdy się trochę u piłam i zostawiłam wszystko u niego to przejrzał mi caly telefon zdjęcia wiadomości wszystko następnego dnia dziewczyna do niego przyjechała a ja powiedziałam że idę na randkę żeby zobaczyć jego reakcje a on że on jedzie ze mną że mam się nie spotykać z tym chłopakiem bo ten chłopak nie szanuje dziewczyn dodam że nie zna w ogóle tego chłopaka a mówi takie rzeczy dlatego zastanawiam się czy czasem mnie nie kocha dalej a z tą dziewczyną jest po to żeby zapomnieć o mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, dwie babeczki mają tego samego faceta... jeśli głowę nim sobie zawracasz godząc się na taki układ to raczej Tobie nie przeszło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×