Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
biobiograf

Saloon firmy Auto-loco w Lesznie

Polecane posty

Dla mnie firma Auto-loco z Leszna to zbieranina oszustow i naciagaczy.... Zainteresowany kupnem anonsowanego przez nich na Otomoto samochodu marki Lexus RC skontaktowalem sie z jednym z ich sprzedawcow, ktorego telefon konczy sie na ....40504 . Na jedno z moich pytan  dotyczace ewentualnych szkod wypadkowych tego samochodu, otrzymalem odpowiedz ,ze owszem byly jakes male uszkodzenia i zarysowania karoseri, ale juz zostaly naprawione i samochod jest jak nowy. I tu dochodzimy do proby swiadomego oszustwa, poniewaz nie moge nazwac tego wprowadzeniem w blad....., tym bardziej ze firma anonsuje sie ze: " AUTO-LOCO to bardzo duży i prężnie rozwijający się Salon Samochodów Używanych ---------- Naszym głównym produktem sprzedaży są samochody z POLSKIEJ sieci dealerskiej z udokumentowaną historią serwisową oraz bez wypadkowością "....No i okazuje sie ze klamia....Wystarczylo tylko zainwestowac w CarVertical aby dowiedziec sie ze samochod ten zostal w listopadzie 2019 roku bardzo powaznie uszkodzony a koszty naprawy tego uszkodzenia mieszcza sie w kwocie ....UWAGA! 60000-80000zl. Czyzby wpadl miedzy spychacz i koparke? Nie jest to wiec samochod z polskiego lecz "amerykanskiego" salonu jakich na Otomoto jest bardzo duzo.....Nie boje sie nazwac zarowno sprzedawce jak i jego szefa oszustami! Nauczony przykrym doswiadczeniem lat ubieglych, nagralem cala prowadzona przeze mnie z nimi rozmowe  i wiem ze wzajemnie sie "posilkowali" tzn. dzialali w zmowie.  Unikajcie tego" saloonu" i weryfikujcie piekne opisy sprzedawcow-oszustow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×