Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikadekiel

Nic mu nie pasuje... krytykuje moją kuchnię

Polecane posty

Od 2 miesięcy mieszkamy razem. Jestem teraz w ciąży i ogólnie dogadujemy się dobrze. On jest przyzwyczajony, że codziennie jest domowy obiad i o ile nigdy nikt nie narzekał na moje gotowanie tak z nim mam problem. Jest przyzwyczajony do typowo domowej kuchni mamusi. Raz zupa jest za słona, raz za ostra, raz za mdła. Ja Już mam dosyć tego. Ostatnio do obiadu zrobiłam sos pieczarkowy, który też skrytykował i powiedział, że ja robię jakieś dziwne sosy. Ja przez niego już boję się gotować, a zawsze lubiałam. Jestem jeszcze młoda, dopiero się uczę wszystkiego, ale jakoś w domu rodzinnym gotowałam kilka razy w tygodniu i było dobrze. Juz mi się znudziły kotlety schabowe, mielone, pieczone mięso... ile można? Zrobię coś innego to mu nie pasuje. Wczoraj pieklam kurczaka na dwa dni. Wczoraj zjadł, powiedział tylko, że troszkę za mało soli (o zgrozo, dla mnie było idealnie, ale już to przemilczałam...) Dzisiaj odgrzalam w piekarniku kurczaka i on powiedział że na drugi dzień już tego nie zje bo mu od kosci zawsze źle smakuje na następny dzień (?).... brak słów normalnie. Już zaczęłam myśleć, że faktycznie nie umiem gotować, zaczęłam brać przepisy z neta z samymi pozytywnymi komentarzami, że zdjęciami jak innym wyszło... A jemu nie smakuje nic (przeważnie korzystam z przepisów ze strony Ania Gotuje) i mówi że w necie nie ma dobrych przepisów, że to jest śmieciowe żarcie itp. Ja już rozkładam rece i nie wiem co mam zrobic na obiad np jutro. 

Doradźcie coś... bo ja już nie wytrzymam dłużej. Popadam przez niego w kompleksy i już czasami naprawdę jest mi przykro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×