Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fontatn5

Czy masturbacja przed samym seksem wydłuża stosunek ?

Polecane posty

Chodzi o to, że mam za sobą już pierwszy raz z dziewczyną. Było cudownie, moja dziewczyna zrobiła mi dobrze i później ona będąc strasznie podnieconą zaczęła się ze mną kochać, wszystko byłoby ok po za jedną rzeczą, stosunek był przyjemny, ale krótki, niestety ale najpierw podniecenie z tego że ona robi mi dobrze, a następnie seks który jeszcze bardziej mnie rozpalił spowodował, że do wytrysku doszło bardzo szybko. Słyszałem, że masturbacja 2-3h przed seksem jest dobrym sposobem na wydłużenie stosunku. Czy to jest prawda ? Chciałbym mimo wszystko żeby następny seks był zdecydowanie dłuższy. Czy jeżeli ten patent działa to czy nie zabierze to przyjemności seksu ? Wiem, że po masturbacji jak człowiek próbuje drugi raz się masturbować w krótkim czasie to przyjemność jest zdecydowanie mniejsza niż za pierwszym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fontatn5 napisał:

Chodzi o to, że mam za sobą już pierwszy raz z dziewczyną. Było cudownie, moja dziewczyna zrobiła mi dobrze i później ona będąc strasznie podnieconą zaczęła się ze mną kochać, wszystko byłoby ok po za jedną rzeczą, stosunek był przyjemny, ale krótki, niestety ale najpierw podniecenie z tego że ona robi mi dobrze, a następnie seks który jeszcze bardziej mnie rozpalił spowodował, że do wytrysku doszło bardzo szybko. Słyszałem, że masturbacja 2-3h przed seksem jest dobrym sposobem na wydłużenie stosunku. Czy to jest prawda ? Chciałbym mimo wszystko żeby następny seks był zdecydowanie dłuższy. Czy jeżeli ten patent działa to czy nie zabierze to przyjemności seksu ? Wiem, że po masturbacji jak człowiek próbuje drugi raz się masturbować w krótkim czasie to przyjemność jest zdecydowanie mniejsza niż za pierwszym razem. 

Musisz popracowac na kontrolowaniem swego wytrysku.Poczytaj sobie o tym w necie.Sa rozne techniki ale jak zaczynasz bzykanie w kuciapce to to musisz robic to ruchem powolnym , masujacym,  na poczatku, przez jakies 5 min.Potem przyspieszasz dopiero.I stopniowo przspieszaj, jak biegi w aucie ! Ona to doceni bo kobiety bardzo lubia takie wolno  masujce je wacki  od wewntrz.Jedno uderzenie na 2-3 sek 

Ja ci proponuje zakup na allegro w seks shopie zelowych pierscieni na wacka lub tzw lasso- kawal kabelka z regulowanym zaciskiem.Wkladasz na wacka a to uciska cewke i nie dopuszcza do wytrysku.Musisz byc mega napalony abys przez to wystrzelil.Zelowe perscienie lubia sie zrywac po kilku uzyciach wiec kup od razu z 10 szt  a lasso mozesz zakupic szt 1 i lata wytrzyma 🙂  Poza tym masz mega sztywnego i wielkiego wacka bo krew ma utrudniony odplyw wiec wacek ci pecznieje o jakies dodatkowo 1 cm 🙂 

Masturbacja niewiele pomoze bo o wytrysku decyduje poziom testosteronu a nie ilosc spe.r.my w najadrzu

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×