Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Dlaczego jestem przeciw stawiana choinki w Yerywaniu?

Polecane posty

Mamy 2021 rok prawie za sobą i czekamy na rok 2022 i pojawia sie znowu pytanie czy  w Erywaniu znów po 2 letnij przerwie ma stanac choinka . Ja jako obywatelka Armenii matka żołnieża jestem przeciw robienia kosztownych dekoracii gdy nasza Ojczyzna jest w takim stanie  a nowy rok jak i święta przerzywąc będzimy w domach nie na festynach . O ile w tamtym roku dekoracii w maistach absolutnie nie było teraz proponowała bym zrobic skromne tradycyjne dekoracje  takie jakie sa w naszych domach a nie dekoracje zachodnie . Choinka  w 2022 była by tak samo krzywdzonca jak ta z 2021 ponieważ żałoba nie się nie skoncyzła  jeszcze we wszystkich domach męczenników niedawno też jeszcze chowaliśmy ciała bohaterów 44 dniowej wojny . Wimy jak wyglądała sytuacja że jescze pare dni temu chowaliśmy chłopców kolejnych wojen 2021 roku .  Według mnie 2021 rok  jak i 2022 absolutnie bez mijskich choinek w tym roku ewentulanie skromnie ozdupmy stolicę a choinka może stanć dopiero gdy spełnione zostana warunki . Powrócimy do normalności ; Wszystkie ofiary zostaną pochowane; wszycy jency wrucą a wszycy rani dostana odpowiednią opike medyczna i najlepsze i najdrosze protezy na koszt panstwa wtedy powina dopiero w centrum stolicy byc choinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×