Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Papaj2137

Seks przestał dla mnie istnieć

Polecane posty

Witam. Zacznę od tego, że mam 29 lat prawie. W obecnym zwiazku jestem od roku, ale od jakiegoś czasu nie mam kompletnie ochoty na seks. Nawet o tym nie myśle. Kiedyś nie miałem takiego problemu. Teraz jak patrzę na kobiety to nie widzę w nich niczego atrakcyjnego, po prostu zwykle osoby dla mnie. Dziewczyna marudzi ze nigdy nie chce. Jak mam to wytlumaczyc? Co z tym zrobić? Od czego tak się dzieje?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Papaj2137 napisał:

Witam. Zacznę od tego, że mam 29 lat prawie. W obecnym zwiazku jestem od roku, ale od jakiegoś czasu nie mam kompletnie ochoty na seks. Nawet o tym nie myśle. Kiedyś nie miałem takiego problemu. Teraz jak patrzę na kobiety to nie widzę w nich niczego atrakcyjnego, po prostu zwykle osoby dla mnie. Dziewczyna marudzi ze nigdy nie chce. Jak mam to wytlumaczyc? Co z tym zrobić? Od czego tak się dzieje?

za dużo chlasz, pracujesz, lub za duży stres, libido ci spadło i tyle, nic nie poradzisz.... raz lub dwa razy na miesiąc możesz się poświęcić i zmusić, przynajmniej o nią zadbaj jak już tobie wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×