Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ktos13

prosze o pomoc

Polecane posty

 

Dzień dobry,
uprzejmie proszę o pomoc finansowa. Niestety znalazłam się w sytuacji w której nie mam nawet na chleb. Gdybym nie musiała to bym nie prosiła. Na co dzień pracuje, ale zarabiam trochę ponad najniższa krajowa. Aktualnie na koncie jestem na -. Jeśli ktoś chciałby mnie wspomóc proszę o kontat, albo zostawienie kontaktu w komentarzu. W prywatnej konwersacji mogę powiedzieć więcej czy wysłać "dowody" na brak jakichkolwiek środków na życie. Nie chcę tu wylewać życiowych brudow na forum. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Nie mam rodziny czy bliskich osób i nie mam do kogo zwrócić sie o pomoc. Z góry dziękuję za wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ona przyszła, upadła przed Nim i prosiła: Panie, dopomóż mi! On jednak odparł: Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić szczeniętom. A ona odrzekła: Tak, Panie, lecz i szczenięta jedzą z okruszyn, które spadają ze stołów ich panów. Wtedy Jezus jej odpowiedział: O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak pragniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2021 o 17:12, ktos13 napisał:

 

Dzień dobry,
uprzejmie proszę o pomoc finansowa. Niestety znalazłam się w sytuacji w której nie mam nawet na chleb. Gdybym nie musiała to bym nie prosiła. Na co dzień pracuje, ale zarabiam trochę ponad najniższa krajowa. Aktualnie na koncie jestem na -. Jeśli ktoś chciałby mnie wspomóc proszę o kontat, albo zostawienie kontaktu w komentarzu. W prywatnej konwersacji mogę powiedzieć więcej czy wysłać "dowody" na brak jakichkolwiek środków na życie. Nie chcę tu wylewać życiowych brudow na forum. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Nie mam rodziny czy bliskich osób i nie mam do kogo zwrócić sie o pomoc. Z góry dziękuję za wyrozumiałość

Jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×