Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Matstank

Ciemna postać

Polecane posty

Cześć chciałbym się z wami podzielić czymś co widzi lub przez co przechodzi moja znajoma może ktoś z was tak miał lub widział to coś 

Podobno widuje czarną postać jest wysoka i cała ciemna a wręcz czarna nie wie czy to facet czy kobieta zawsze pojawia się u niej w kuchni i jedyne co się dzieje przed tym lub po tym to słyszy kroki nad swoim lozkiem na którym zwykle leży przed zasypianiem wyżej na piętrze jest kilka pokoi ale nie są do użytku czyli bardziej tkw strych czy coś w tym rodzaju w pokoju nad jej pokojem znajduje się klika starych telewizorów i figurka sw Maryji z tego co wiem wcześniej nie widywała dokładnego obrysu jakiejś postaci tylko widziała rozmyty cień trwa to dość długo rok może dwa ale pierwszy raz zobaczyła wysoką postać możliwe ze ma z dwa metry wzrostu jest cała czarna i jest to przerażające moim zdaniem ta moja przyjaciółka nie chodzi do kościoła nie modli się od mniej więcej roku/2lat mam pytanie czy ktoś miał podobną sytuację ktoś z tego wyszedł wie jak pomóc proszę o pomoc tylko poważnych rozmówców.. Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wątpię ale kto wie 🙂 Mówią że złego diabli nie biorą 😁 
KK nie wyklucza istnienia..złych duchów. Uważałabym jednak na stwierdzenia że coś się widziało lub słyszało 🙂 Kiedyś przeglądałem fora internetowe w poszukiwaniu czegoś.. prawdziwego. Czytając wpisy ludzi o tym jak coś widzieli lub słyszeli... 🙂 No nie nie. Słabe opowiastki przestraszonych dziewczynek. Za dużo horrorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×