Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mr Nobody

Pomocy!!Nie wiem co mam robić.

Polecane posty

Witam . Jestem tu nowy . Nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto . Mianowicie chodzi o to że tydzień temu całkiem przypadkiem odkryłem,że moja kobieta (narzeczona)prowadzi konwersacje ze swoim kolegą którego poznała przede mną . I w tej konwersacji bardzo się zachwycał tym jak mu było dobrze gdy to robiła ( nie mogę opisać tego w prosty bo mnie to obrzydza )prosiła o zdjęcia żeby mu wysyłała rozmawiali o tym że przy następnym jej facecie powie że ten kolega to jest jej kuzynem itp . Fakt nie spotkali się bynajmniej ja o tym nie wiem . Nie układało się między nami szczerze też czuje się winny przez to że od dawna się nie kochaliśmy . Bardzo źle mnie traktowała ciągle awantury zakazy nakazy ( coś w rodzaju jak popychadło ) mimo to ja wciąż ją kochałem do tego momentu aż coś pękło mimo tylu przeprosin nie mam posiekać co ja mam zrobić . Jesteśmy razem prawie 1,5 roku . Ona tłumaczyła się że bardzo duże libido ale myślę że żeby iść do łóżka trzeba umieć się zachować w porządku wobec swojego partnera szanować itp. co o tym myślicie ? Pomóżcie Oczywiscie tłumaczyła że to jest nic innego jak żarty . Są dobre i źle chwile ale nie umiem tego pojąć i nie mam tłumaczenia czemu tak się zachowuje gdzie mogła mi to powiedzieć wprost że to dalej nie ma sensu 

 

 

 

 

Edytowano przez Mr Nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×