Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulcia87

warto zainwestować w drewniane drzwi ?

Polecane posty

Witajcie 🙂 jestem w trakcie urządzania naszego nowego domu i przyszedł czas na wybór drzwi. Czy sądzicie, ze warto jest inwestować w skrzydła wykonane z dobrego gatunkowo drewna ? wiadomo, że te są nieco droższe niż pierwsze lepsze drzwi z sieciówek ale z drugiej strony pewnie i ich trwałość jest nieporównywalnie lepsza. Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma się co zastanawiać, takie drzwi wykonane z drewna na pewno będą bardziej trwałe i solidniejsze a i wizualnie będą się prezentować lepiej 🙂 to tak samo jak w przypadku podłóg 🙂 ja swoje drzwi zamawiałam bezpośrednio u producenta, w firmie Kris Drzwi, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też polecam kris drzwi. ich oferta jest o tyle ciekawa, ze realizują tu zamówienia indywidualne, robią drzwi nawet pod nietypowe wymiary a nie każda firma podejmuje się takich zadań. jakość wykonania bardzo solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiar 🙂 a orientujecie się może jaki jest mniej wiecej czas oczekiwania na zamówienie ? jakoś bardzo mi się nie spieszy ale jednak orientacyjnie wolałabym wiedzieć jak to u nich wygląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 09:40, paulcia87 napisał:

dzięki za namiar 🙂 a orientujecie się może jaki jest mniej wiecej czas oczekiwania na zamówienie ? jakoś bardzo mi się nie spieszy ale jednak orientacyjnie wolałabym wiedzieć jak to u nich wygląda 🙂

wiesz co ja czekałam około 1,5 miesiąca. Było kilka dni opóźnienia ale jestem w stanie wybaczyć ze względu na naprawdę solidną jakość. Te drzwi są jak coś już odpowiednio zabezpieczone i zaimpregnowane także nie musisz się już tym martwić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sieciówki robią drzwi (chyba) z papieru. Kupiliśmy w promocji do 3 pomieszczeń, po pół roku łazienkowe zniszczyły się przy klamce od strony łazienki, wymieniać trzeba było wkład do zamka bo zardzewiał. Do pokoju trzymają się lepiej ale po kilku latach też przy klamkach się wytarło. O samych klamkach nie warto wspominać. Wszystkie już wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ze w sieciówkach jakość tych drzwi jest słaba. @paulcia87 i jak tam udało się złożyć zamówienie w Kris Drzwi ? daj znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drewno jest moim zdaniem zawsze o wiele bardziej ponadczasowe niż jakieś plastiki, zwłaszcza jeżeli jest stosunkowo proste i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w tamtym roku wymienialiśmy drzwi, mamy drzwi o ile pamiętam z dre z mdf i koszt takich drzwi to ok. Tysiąc złotych, ale są porzadne i ciężkie (2 facetow nie dało rady). Moja ciotka 4 lata temu wstawiała drzwi do nowego domu, drewniane robione u stolarza i płacili tyle samo co my, tylko że mieli swój materiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można kupić takie za pare stów z mrowki czy brico, ale są lekkie i słabe. Nasze super wygłuszają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×