Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmberYbarra

Jaki jest Sex z Filipinką ?

Polecane posty

Witajcie.

Mam pytanie do Panów. Czy kiedykolwiek uprawialiście sex z Filipinką ?. Bo ostatnio czytałam że wielu facetów jeździ na Filipiny tylko w tym celu. I że sex z Filipinkami jest fantastyczny. Jeden facet się wypowiadał że to był jego najlepszy sex w życiu. Może macie jakieś doświadczenia w tym względzie i zechcecie się nimi podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks z dziewczynami z Filipin jest inny niż z Europejkami. Byłem na Filipinach i miałem dwie dziewczyny dzień po dniu. Dziewczyny były 20 letnie a ciało i wygląd jak piętnastolatki. Dziewczyny bardzo miłe i chętne praktycznie na wszystko ale zazwyczaj nieprzystosowane do europejskich wymiarów. Dla dziewczyny seks z facetem z Europy to jest zazwyczaj wyczyn :). Dla faceta to jest rewelacyjne doznanie. Dziewczyny są tak ciasne że nie da się, po prostu nie da się wytrzymać długo bez wytrysku. Obie z nich brałem od tyłu "na pieska". Co interesujące dziewczyny są bardzo pojemne 18 centymetrów przyjmują w całości, ale zarazem bardzo ciasne. Obie były z facetem z Europy pierwszy raz gdyż dopiero rozpoczynały karierę. Generalnie seks wyglądał tak że dziewczyna szybko i bez oporów pozbywa się ubrania wchodzi na łóżko i przyjmuje stosowną pozycję "na pieska". Wiedziałem że są ciasne wiec majtek pozbyłem się dopiero jak byłem za nią. Po prostu nie chciałem przestraszyć. Następnie szybkie wejście i to w całości. Konsternacja dziewczyny próbuje udawać że wytrzymuje i prawie natychmiast otworzyła swoją śliczną buzię bardzo szeroko i już jej nie zamknęła.... nie było to raczej z rozkoszy. Wykonując krótkie i szybkie pchnięcia wytrysk miałem błyskawicznie. Ich piękne ciałka, piękna skóra, cudowna pupa, malutkie stopy to kwintesencja zbliżenia. Reakcje dziewczyny przy penetracji europejskim wymiarem jest zazwyczaj taka sama. Wydobywają z siebie dźwięki możecie się domyśleć jakie. Żadna z nich nigdy nie przerywa stosunku za co należy się podziw. Dla mnie rewelacja. Nie ma nic lepszego. One są tak ciasne i ucisk na członek i żołądź jest tak mocna że musiałem walczyć żeby nie skończyć praktycznie od razu :). To by było na tyle.

Więc podsumowując są one dla fanów ciasnej i mocnej stymulacji. Również dla fanów filigranowego ciałka. Mają super orgazmy i często kilka jeden po drugim podczas jednego zbliżenia. Nie mają o nic pretensji nawet jak twój wymiar jest dwa razy większy do tego co mogą przyjąć. To by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×