Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pasierbica28

Czy on może wbić do mnie do domu?

Polecane posty

Od kilku lat zmagam się z różnymi problemami. W końcu dojrzałam do tego, żeby szukać pomocy i poszłam do psychiatry. Czy ktoś chodził kiedyś do psychiatry i ma jakieś doświadczenia z tym, że psychiatra odwiedził go w domu? Bo ja mam w zaleceniach napisane, że wskazana osobista wizyta w domu moim w razie jakby mi się pogorszyło i w celu sprawdzenia czy stosuje sie do terapii. Czy on nagle może mnie taka wizyta zaskoczyć i np.  sprawdzić czy biore leki? O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry dawno temu prywatnie i nigdy nie słyszałam, żeby przychodził do domu. Lekarz powinien być wsparciem, a nie powodować stres i lęk kiedy wpadnie i mnie skontroluje. Inaczej jeżeli się poprosi o konsultację domową dla dobra pacjenta, bo nie damy rady dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez Twojej zgody nie ma prawa wejść do Twojego mieszkania, więc nie obawiaj się. Jeśli jesteś ubezwłasnowolniona i masz opiekuna prawnego, to on może wyrazić zgodę lub nie, ale jeśli nie jesteś ubezwłasnowolniona, to w wypadku próby wtargnięcia do Ciebie wzywasz po prostu policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×