Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misiak23

jak sobie radzić i o kimś zapomnieć

Polecane posty

Wiecie co, jestem taką ...ką. wmawiam sobie, że wyleczyłam się z dziewczyny, która mi się w ... podoba. Co gorsze ona mnie nie lubi, uważa, że jestem dziwna, dziwnie sięna mnie patrzy i chyba gada na mn dla swoich koleżaneczek. Od poczatku wiedzialam ze tak bedzie, no ale probowalam za wszelką cene zblizyc sie do niej w jakikiolwiek sposob, serio no bardzo mi zalezalo. w wiekszosci sytuacji mi nie wychodzilo no ale jak juz wyszlo to po świetach znowu sie ...alo. no ale nieistotne. wazne jest to ze ciagle przegladam jej konto, jej zdjecia usunelam, ale ona ciagle jest w mojej glowie. w snach pojawia sie i daje mi nadzieje, a po obudzeniu ogarnaim jaka jestem z...a, ze w ogole o tym mysle. co jest ze mną nie tak?? nie chce juz nikomu o tym mowic, bo serio corazbardziej mnie to zasmuca. tej dziewczynie i tak sie chyba juz ktos podoba, dzis wstawila nawet post z tekstem ,,<3 najwiesze dla ...".  nie wiem po co o tym rozmyslam i probuje to zrozumiec zamiast poprostu zapomniec. ogolnie ciagle wmiawiam sobie glupie rzeczy, w ktore mam sama uwierzyc i tak myslec.

PS" sory musialam poprostu sie wyzalic, bo serio psycha mi juz siada. jak mozna myslec o kims, kto jeszczde cie chyba nawet nie lubi. normanie nie wierze ze to jest moim problem.

dzieki z gory za jakies rady, czy tez wnioski, przemyslenia 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Radzę by na nowo otworzyć się na nowe znajomości, spójrz na to z innej perspektywy. Czasami pojawiają się w naszym życiu osoby nie bez przypadku , mamy w życiu wyciągnąć życiową lekcję . Wpisane w nasze życie jest ból, cierpienie, zakochanie i zmiana partnerów  dopóki nasza dusza nie znajdzie tej właściwej. I aby znaleźć właściwą czasami musimy zadać sobie  pytanie co nam najbardziej  brak w życiu ,kogo potrzebujemy w naszym życiu .

Zrób sobie listę idealnej drugiej połowy cechy charakteru, wygląd ( broń Boże by była podobna do twojej koleżanki) ktoś świeży , pełny energii. z klasą ,i podstawa pełna akceptacja Ciebie. Zacznij się uśmiechać mimo bólu. Sama się przekonasz ,że warto nabrać dystansu do życia . Pozdrawiam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2022 o 22:21, misiak23 napisał:

Wiecie co, jestem taką ...ką. wmawiam sobie, że wyleczyłam się z dziewczyny, która mi się w ... podoba. Co gorsze ona mnie nie lubi, uważa, że jestem dziwna, dziwnie sięna mnie patrzy i chyba gada na mn dla swoich koleżaneczek. Od poczatku wiedzialam ze tak bedzie, no ale probowalam za wszelką cene zblizyc sie do niej w jakikiolwiek sposob, serio no bardzo mi zalezalo. w wiekszosci sytuacji mi nie wychodzilo no ale jak juz wyszlo to po świetach znowu sie ...alo. no ale nieistotne. wazne jest to ze ciagle przegladam jej konto, jej zdjecia usunelam, ale ona ciagle jest w mojej glowie. w snach pojawia sie i daje mi nadzieje, a po obudzeniu ogarnaim jaka jestem z...a, ze w ogole o tym mysle. co jest ze mną nie tak?? nie chce juz nikomu o tym mowic, bo serio corazbardziej mnie to zasmuca. tej dziewczynie i tak sie chyba juz ktos podoba, dzis wstawila nawet post z tekstem ,,<3 najwiesze dla ...".  nie wiem po co o tym rozmyslam i probuje to zrozumiec zamiast poprostu zapomniec. ogolnie ciagle wmiawiam sobie glupie rzeczy, w ktore mam sama uwierzyc i tak myslec.

PS" sory musialam poprostu sie wyzalic, bo serio psycha mi juz siada. jak mozna myslec o kims, kto jeszczde cie chyba nawet nie lubi. normanie nie wierze ze to jest moim problem.

dzieki z gory za jakies rady, czy tez wnioski, przemyslenia 😐

Na początek radzę: używać odpowiednich końcówek męskich albo żeńskich 😂 potem może, może  wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, abstrakcja napisał:

Na początek radzę: używać odpowiednich końcówek męskich albo żeńskich 😂 potem może, może  wyjdzie ...

yyy nie wiem o co ci chodzi, wszedzie koncowki sa damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×