Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zielonka10

Nieudana rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Witam wszystkich. Chciałabym opowiedzieć co mnie ostatnio spotkało i poprosić o spojrzenie na tą sytucję. W październiku ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia hiszpańska, przez ostatnie 5 lat studiowałam. Język hiszpański jest moją ogromną pasją już od dzieciństwa, kiedy to zaczełam się go uczyć z telenowel jakie leciały w naszej telewizji. Od kilku lat udzielam korepetycji z tego języka a od maja zeszłego roku pracuję w szkole językowej w moim mieście, które jest raczej mniejszą mieściną. Niestety, jak na razie mam trochę mało godzin, bo jak przystało na małe miasto, nie ma u nas dużo chętnych na hiszpańskich. W szkole w której pracuję uczniowie są ze mnie zadowoleni, nawet mówią że jestem bardzo fajną nauczycielką i  że bardzo dobrze tłumaczę i nawet namawiają swoich znajomych i krewnych, żeby zapisali się na lekcje hiszpańskiego do mnie. Mimo to, ciągle wysyłam cv do różnych innych szkół do większych miast, gdyż chciałam bym mieć możliwość większej ilości godzin. Ostatnio odezwała się do mnie pewna szkoła i chcieli ze mną przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną online. Zgodziłam się, a rozmowe przeprowadzała ze mną jakaś kobieta, która twierdziła, że jest jakąś trenerką interpersonalną czy coś takiego. Oczywiście zaczęła mnie wypytywać o moje doświadczenie i kiedy powiedziałam że mam małe grupki w szkole językowej w której pracuję to od razu zaczęła mówić, że nie mam doświadczenia. No to dodałam, że udzielam korepetycji od kilku lat a ona na to, że korepetycje się nie liczą, bo w jej szkole grupki są około 10 osobowe i, że na pewno sobie nie poradzę. Doszło do tego, że zaczęłam się źle czuć na tej rozmowie, bo czułam, że ona próbuje umniejszyć moje kwalifikacje. Później zapytała mnie jeszcze o to jakie mam spostrzeżenia z pracy nauczyciela no to powiedziałam, że wolę ucyzć dorosłych niż dzieci bo dorośli się uczą a dzieci nie chcą. I już na sam koniec mi powiedziała, że się nie zdecyduje na mnie. Miałam w swoim życiu już wiele rozmów o pracę i to właśnie w szkołach językowych, ale nigdy nikt mnie tak nie potraktował, przeważnie osoby przeprowadzające rozmowę po prostu mówiły, że odezwą się po rozmowie żeby decyzję przekazać ale nikt nigdy wprost mi nie powiedział, że się nie nadaję. Zwłaszcza, że ta kobieta widziała moje cv i wiedziała jakie mam doświadczenie, więc nie rozumiem po co w ogóle przeprowadzała ze mną tą rozmowę, skoro szukają nauczyciela z ogromnym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×