Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JakosTam

Muszę się wyżalić

Polecane posty

Cześć z tej strony Dominika, mam 19 lat i czuje się strasznie samotna i nie chciana. Mam straszne kompleksy na punkcie swojego wyglądu otóż mam trądzik, krzywe i żółte zęby, jestem gruba + nie mam piersi, slabe włosy i noszę okulary z grubymi szkłami bo mam poważną wadę wzroku. W przeciwieństwie do mojej Siostry i Matki które są piękne i obie miały karierę w modelingu. Nigdy nie byłam w związku bo kto by chciał ze mną być skoro nie jestem pociągająca fizycznie. Nie mam też specjalnie znajomych, tylko jedną koleżankę i to z autyzmem. Problem z nawiązywaniem nowych znajomości miałam już od czasów podstawówki czy nawet przedszkola, często się ze mnie wyśmiewano (i w sumie nadal). Kilka miesięcy temu spodobał mi się jeden chłopak, odważyłam się podejść do niego się przywitać, a on zaczął traktować mnie z góry i wyśmiewać z mojego wyglądu. Od tamtego czasu mam straszną fobie społeczną i unikam kontaktu ludźmi. Mam dobre relacje z Mamą jest dla mnie wsparciem w przeciwieństwie do Siostry i Ojca, którzy nie pomagają mi w moich problemach i jeszcze bardziej mnie pogrążają wmawiając mi jaka jestem nieudaczna. Często zazdroszczę mojej młodszej Siostrze, że ma takie piękne ciało i świetnego chłopaka, a w środku jest zadufana w sobie i bardzo próżna, wyśmiewanie się ze mnie sprawia jej przyjemność. Ojciec nadużywa alkoholu i bywa agresywny, uderzył mnie i moją Mamę kilka razy. Miałam już kilka prób samobójczych po których Mama zapisała mnie do psychiatry i psychoterapeuty. Nie czułam, że te spotkania mi pomagają. Nie wiem czy kiedyś będę szczęśliwa. Przepraszam, że tak się nad sobą użalam, ale musiałam się wygadać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×