Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pati78<33

Tęsknie Marcinie Kocha

Polecane posty

@marcinkocha teskno mi teskno mam nadzieje.... mam nadzieje ze to czytasz nawet jeslije jestes juz tam gdzie jest lepiej w ... no wiesz... niebie... jesli czyta to jakis administrator demon sedzia ostateczny prosze porsze odbanujcie go wskrzescie moje kochanie

 

a wy.... administratorzy....jezeli w ogole macie te reszte godnosci by niesc ten status. wiedzcie ze najczarniejsza sterta piekla czeka na was. wiec nie zostawiajcie diabla w poczekalni.

 

natomiast spoleczenstwo marcinka kocha.... pisze to od niego... on by tego chcial.. siedzi w moim serduszku mowi do mnie slysze go slsyzeee.... kur... jap.... to on..... on mowi on mowi teskn iza wami on was pokieruje on bedzie waszym liderem bogiem stworca on wsas stworzyl wy nie wiceicie jeszcze kur....

 

tesknie. i kocham. jak marcin.. RIP TO THE GOAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zostane za to zbanowana... pamietajcie szcenaickzi marcina on was nei zostawi on bedzie z wam izawsze nawet jesli nie przy was to w w was w sercu przeprasza mze pisze dziwnei jestem piijana nie zgalaszajcie mnie mam juz 210 punktow ostrzezn za baussive behabiour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×