Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Uważam się za osobę hetero jednak podobają mi się męskie ciała zwłaszcza genitalia na widok penisa dostaję wzwodu nigdy jeszcze się nie kochałem z dziewczyną bo nie poznałem takowej na poważnie zawsze miałem relacje z dziewczynami lecz krótkotrwałe ostatnio zaczęły mnie interesować także incydenty czy z chłopakiem też można być w relacji nie mówię tu o związku a osobiście uważam że miłość nie ma płci i liczy się jaka jest osoba jaki ma sposób bycia miewam sny zmiennie raz o dziewczynach raz o chłopakach  a mi zależy na byciu akceptowanym  a nie na tym aby mieć tylko jedno w głowie (czyli sex ) bo to dodatek a ważne są uczucia . Wiem że związek z osobą tej samej płci jest bez przyszłości ale poprostu tak czuję się dobrze w obecności obu płci . I tutaj pytanie czy jeśli mam przyjaciela z którym się znam już lata to czy mugłbym mu okazywać także czułość przez drobne gesty bo jednak mimo przyjętych norm kulturowych coś mnie do niego ciągnie tak że się chce przy nim przebywać , zastanawia mnie moja seksualność już jakieś półtora roku  jednak mam nadzieję że się to unormuje co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×