Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Piszę,  bo mam problem z moją przyszłą szwagierka o ile mój brat się ożeni. Problem zaczął się oddawna w sumie wtedy kiedy ją poznał. Dziewczyna pochodziła z biednej rodziny. Miała jeszcze dwie siostry i matkę.Początkowo każdy jej współczczuł bo było jej ciężko.  Bardzo szybko okazało się że zaraz zaszła w ciąże. Hit był taki ze przez większość czasu nie wiedziała że jest albo udawała . Przez cały okres ciąży piła piwo ale to nie jedno a 4,5 i miała gdzieś uwagi innych. Dziewczyna w dniu narodzin nieposiadała niczego przygotowanego dla dziecka . Pieniądze które miały być na dziecko gdzieś się ulotniły . Moja mama kupiła jej wszystko od podstaw od łóżeczka po wózek . Po urodzeniu dziecka było z tą dziewczyna coraz gorzej . Była obojętna i manipulowała moim bratem .Po pracy mój brat opiekował się dzieckiem a ona leżała.  Mój brat wszystko za nią robi .Sprzata gotuje pierze. Dziewczyna kompletnie nie dba o siebie. Niekapie się, nosi brudne ciuchy ,nieuzywa dezydorantu chociaż brat jej kupil .Po pewnym czasie brat  wyjechał za granice i świetnie zarabiał. Błąd był taki że ona dostała do dyspozycji jego konto i pieniądze.Sprowadziła do siebie matkę . Wszyscy myśleliśmy że będzie lepiej ale myliliśmy się. Zaczęła prowadzić bardziej życie towarzyskie,  znajomi itd. Jej matka opiekowała się dzieckiem. Dziewczyna poszła do pracy ,to pomyśleliśmy że będzie dobrze. Niestety za każdym razem kiedy przyjeżdżaliśmy było gorzej , dziecko wiecznie przeziębione, anemiczne w domu brudno i nieposprzatane . Dziewczyna zawsze dostawała od nas rzeczy ,ubranka ,zabawki.Ona nic niedba ote ciuchy pierze wszystkie razem.Nie uzywa żelazka, nawet nie pamięta czy używała w życiu. Dziecko wiecznie chore ,ona sama je leczy . Wszystko robi pod publikę. Jest świetna manipulantka udaje że jest świetna matka przed ludźmi bardzo dba o internet i portale społecznościowe. Niestety pomimo świetnych zarobków mój brat wygląda jak żebrak a ona I dziecko jeszcze gorzej . Przypadkiem dowiedziałam się o długach całej jej rodziny .Matki i dwóch sióstr. Dziewczyna spłaca długi wszystkich , żeruje kredyty, dodatkowo daje na wyżywienie i zaciąga kolejne pożyczki. Oszczędza na dziecku kupując jej ochłapy i mieszka w mieszkaniu wynajmowanym gdzie stać ja na coś lepszego. Mój brat ma klapki ma oczach i nic do niego niedociera. A jak mówisz ze dziecko powinno mieć lepiej to powie Ci ze ona się tak wychowała i jej dziecko tez może.  I co zrobić bo szkoda mi dziecka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×