Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dagmi

Empire

Polecane posty

Czy znacie firmę Empire i jej produkty czyli karmy hipoalergiczne min. dla psów? Mój pies ma alergię skórną i polecono mi te produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam karmy tej marki. Mam Yorka, który również miał alergię skórną, którą dzięki tej karmie udało nam się poskromić. Karmy te mają doskonały skład i wykonywane są w małych partiach co gwarantuje nam, że otrzymamy dobrą jej jakość. Dagmi jakiej rasy masz psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam West'a, który jest bardzo spokojnym i kochanym psiakiem. Dzięki za nadzieję, iż można się pozbyć tych dolegliwości alergicznych bo one naprawdę utrudniają mu życie. Mam jeszcze pytanie kupowałaś u nich karmę dedykowaną do rasy czy taką ogólna przeznaczoną do ras małych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire to niezły producent. I to krajowy. Też kupuję od nich dla swojego pieszczocha. I to nie tylko karmę. Mają tez fajne przysmaki i takie z kolagenem. Jak ma sie psiaka troche starszego i z problemami ze stawami, to polecam. Fajny dodatek do diety, zdrowy i na pewno smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość tych karm i przysmaków jest naprawdę świetna, a do tego wszystko można zamówić w ich sklepie internetowym i otrzymać przesyłkę pod wskazany adres lub paczkomatu. Jest to wilka wygoda i korzystam z opcji paczkomatu. Odbieram ją zazwyczaj podczas powrotu ze spaceru z psem. Mój pupil zawsze rozpoznaje, że to paczka dla niego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam ta karmę, a w wyborze pomógł mi bardzo praktyczny sugester. Po odpowiedziach na kilka podstawowych pytań wyświetlił mi swe polecenia. Zbyt wcześnie by powiedzieć o działaniu ale najważniejsze, że psu smakuje i zajada ją ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiać znaczącą poprawę po tej zmianie karmy. Jednak to co podajemy psu ma znaczenie i warto wybierać karmę o lepszych składnikach. Kupując w pakiecie można zaoszczędzić więc i cenowo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2022 o 23:43, Dagmi napisał:

Wiać znaczącą poprawę po tej zmianie karmy. Jednak to co podajemy psu ma znaczenie i warto wybierać karmę o lepszych składnikach. Kupując w pakiecie można zaoszczędzić więc i cenowo jest ok.

Super, że karma się sprawdziła. Masz rację pakiety u nich są w dobrej cenie. Następnym razem spójrz też na ich przysmaki bo ofertę mają całkiem niezłą. Mojemu psiakowi przypadły do gustu roladki wołowe z kolagenem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×