Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Stacha123

Suszenie prania w lecie

Polecane posty

W ubiegłym roku przeprowadziłam się do teściów. Po czasie pojawił się problem z suszeniem prania w lecie...w domu jest duża wilgotność i w trakcie deszczowej pogody  pranie po długim schnięciu w domu śmierdzi stęchlizną. W zimie nie mam tego problemu ze względu na to, że dom jest ogrzewany i przy kaloryferze ubrania schną dosyć szybko. Kupiłam osuszacz powietrza jednak nie działa on na tyle dobrze by problem zniknął.  Nie mam też możliwości wyczekiwać dobrej pogody, żeby suszyć pranie na dworze, ponieważ pracuje od wczesnych godzin i nie chciałabym budzić wszystkich domowników wirująca pralką o godz. 5. Miał ktoś może podobny problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patrycja_GT napisał:

Kup suszarkę bębnowa i po problemie . 
 

P.S. W zimie kiedy dom jest ogrzewany a ty suszysz pranie ta cała wilgoć właśnie gdzieś się odkłada jeśli dom ma problemy z cyrkulacja . 

Myślałam o tym wiele razy, niestety nie mam jej gdzie wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Patrycja_GT napisał:

Wobec tego wymień obecna pralkę na urządzenie 2w1 ( Samsung ma takie modele i są bardzo dobre ) . 
Nie masz za bardzo innego rozwiązania

1 . w domu - odpada bo masz wilgoć i problem będzie narastał jeśli dom słaba cyrkulację jest nie docieplony . Z czasem ta wilgoć wywoła grzyb . 
2. Suszenie na dworze - dla mnie dobry pomysł , ludzie susza niekiedy cały rok . Nie musisz czekać na okno pogodowe i upały . Pranie na dworze suszy także wiatr . Możesz ewentualnie pomyśleć o jakieś zabudowie / wiacie 

3. Pralko - suszarka - świetne rozwiązanie , ale wymaga nakładu finansowego . 

Próbowałam suszyć pod wiatą w deszczowy dzień. Rezultat- po kilku godzinach pranie się "zaśmierdło". Być może problem tkwi w pralce, którą raz już odgrzybiałam. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×