Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DropKick

Osteopatia

Polecane posty

Miał ktoś do czynienia? Na ile jest to wiarygodne? Jesteśmy umówieni na jutro, musimy jechać w Polskę.. Zastanawiam się na ile to prawda, i czy nie jest to bujda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayrine
24 minuty temu, DropKick napisał:

Miał ktoś do czynienia? Na ile jest to wiarygodne? Jesteśmy umówieni na jutro, musimy jechać w Polskę.. Zastanawiam się na ile to prawda, i czy nie jest to bujda. 

Przekonasz się na sobie. Miałam dwa razy.  Za pierwszym razem bezinwazyjnie. Za drugim razem ktoś inny mi robił i tu już zostałam poprzetrącana. Na miesiąc 😞

Nie bujda. 

Edytowano przez Sayrine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Sayrine napisał:

Przekonasz się na sobie. Miałam dwa razy.  Za pierwszym razem bezinwazyjnie. Za drugim razem ktoś inny mi robił i tu już zostałam poprzetrącana. Na miesiąc 😞

Nie bujda. 

Osteopata z którym rozmawiałam był taki bardzo do przodu, ciągle gadał a nie dowiedziałam się nic konkretnego. To są masaże? Jakieś uciskanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayrine
1 godzinę temu, DropKick napisał:

Osteopata z którym rozmawiałam był taki bardzo do przodu, ciągle gadał a nie dowiedziałam się nic konkretnego. To są masaże? Jakieś uciskanie? 

No coś takiego. Nawet nie uciskanie. Takie macanko. Np. noga zgięta, ręka do przodu. Uginanie, prostowanie. Wszystko na leżąco albo na wznak, albo na boku. Za drugim razem wzięła mnie doświadczona fizjoterapeutka (wcześniejsza miała urlop) a tyle szkody mi zrobiła. Być może szybko i źle obejrzała rezonansy.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sayrine napisał:

No coś takiego. Nawet nie uciskanie. Takie macanko. Np. noga zgięta, ręka do przodu. Uginanie, prostowanie. Wszystko na leżąco albo na wznak, albo na boku. Za drugim razem wzięła mnie doświadczona fizjoterapeutka (wcześniejsza miała urlop) a tyle szkody mi zrobiła. Być może szybko i źle obejrzała rezonansy.    

Dzięki za info, ja jadę z niemowlakiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayrine
25 minut temu, DropKick napisał:

Dzięki za info, ja jadę z niemowlakiem 

Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×