Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hebe Phil

O co chodzi z całym tym seksem?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Jesteśmy z żoną 15 lat po ślubie. Sypiamy że sobą regularnie ale nie sprawia mi to przyjemności. Żona się przyznała, że jej też nie. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z rady specjalisty - seksuologa. Ten wysłuchał naszych relacji o wspólnym spaniu i stwierdził, że samo spanie to za mało. Że powinniśmy zacząć uprawiać seks.

Jaki seks? - pytam faceta. A on uśmiecha się i mówi, bym najdłuższą część swego ciała włożył tam gdzie żona robi siku.

No okej, krocilem do domu i wsadziłem mogę w kibel. I nadal nic. Nadal nie czułem żadnej przyjemności.

Nic już nie rozumiem.

Edytowano przez Hebe Phil
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do endokrynologa. Lepiej doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2022 o 08:42, Hebe Phil napisał:

Jesteśmy z żoną 15 lat po ślubie. Sypiamy że sobą regularnie ale nie sprawia mi to przyjemności. Żona się przyznała, że jej też nie. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z rady specjalisty - seksuologa. Ten wysłuchał naszych relacji o wspólnym spaniu i stwierdził, że samo spanie to za mało. Że powinniśmy zacząć uprawiać seks.

Jaki seks? - pytam faceta. A on uśmiecha się i mówi, bym najdłuższą część swego ciała włożył tam gdzie żona robi siku.

No okej, krocilem do domu i wsadziłem mogę w kibel. I nadal nic. Nadal nie czułem żadnej przyjemności.

Nic już nie rozumiem.

Nogę sobie Umyj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×