Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jolaolaf

Szkoła Kierunkowskaz w Rzeszowie

Polecane posty

Witam mam pytanie o szkołę nauki jazdy Kierunkowskaz. Zamierzam wybrać się na kurs prawa jazdy i słyszałam o tej szkole że jest ok. Czy ktoś może mi coś więcej napisać. Zależy mi na szkole gdzie instruktorzy uczą jeździć  od podstaw. JA nigdy nie prowadziłam samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam prawo jazdy w Kierunkowskazie. Są super. Nauczyłam się u nich jeździć od podstaw. Mają dobrych instruktorów. Cierpliwie uczą i uważnie obserwowali moja jazdę. Jak coś było nie tak to wprowadzali korekty. Spokojnie i bezstresowo prowadzili zajęcia. No i nauczyłam się dobrze jeździć. Egzamin poszedł pozytywnie za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunkowskaz to szkoła którą mogę spokojnie polecić. Profesjonalnie podchodzą do sprawy. Instruktorzy uczą z zaangażowaniem. Manewry na placu opanowałam perfekcyjnie. Po mieście jeździliśmy tak bym nabrała pewności za kierownicą i opanowała poruszanie się po skomplikowanych skrzyżowaniach. W efekcie egzamin zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat robił w Kierunkowskazie prawo jazdy. Szybko i sprawnie mu to poszło. Egzamin zdał bez najmniejszego problemu. Bardzo sobie chwali tą szkołę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunkowskaz to dobra szkoła. Nauczyłam się u nich jeździć od podstaw. Mimo że wcześniej miałam problem w innej szkole nie mogła ukończyć  kursu. Instruktor spokojnie i wytrwale uczył mnie jak prowadzić samochód i udzielał cennych rad. W rezultacie opanowałam jazdę i zdałam egzamin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam kurs w tej szkole. Naprawdę dobrze uczą jeździć. Wcześniej nigdy nie prowadziłam samochodu. Instruktor spokojnie i cierpliwie mnie zaznajomił z autkiem i nauczył mnie jeździć od początku. Udzielał rad jak poprawnie wykonywać manewry, po mieście instruował jak odpowiednio przejechać przez skrzyżowanie. W rezultacie opanowałam jazdę i zdałam egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła godna polecenia. Dobrze uczą. Instruktorzy na poziomie. Miła obsługa w biurze i są elastyczni jeżeli chodzi o terminy jazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×