Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
icygirl

Też mieliście takie sny przed wyjazdem?

Polecane posty

Od pewnego czasu planuje emigrację do DE. Uczę się m.in. języka. Miałam dziś sen, że już wyjechałam i byłam w dużym mieście. Nagle byłam wewnątrz uczelni była tam masa osób. Poczułam takie wyobcowanie. Zobaczyłam dwie dziewczyny mówiące po Polsku więc zagadałam, ale one spojrzały na mnie z pogardą i zaczęły się całować. Potem zobaczyłam grupkę dziewczyn, ale one wyglądały też dość młodo, kolorowe włosy itd. więc stwierdziłam, że nie będę się odzywać bo to nie ma sensu, ja ze swoimi problemami dorosłego życia, a one takie beztroskie, więc sytuacja tym bardziej się powtórzy. Na tej uczelni było jakieś kino czy coś takiego ludzie mieli też kawy, więc tam weszłam, ale nic tam nie widziałam, więc wyszłam. Nagle zobaczyłam kolegę z gimnazjum. Okazało się, że wyemigrował już dawno temu i super sobie radzi, po czym po czym poszedł na zajęcia. Ja wyszłam na zewnątrz, osoby tamtejsze wydawały mi się tak inne, ja zdałam sobie sprawę, że kompletnie nie pasuje, że różnice kulturowe są zbyt duże. Nagle zdałam sobie sprawę, że nie mam noclegu. Spojrzałam w niebo i zaczęło się robić ciemno. Wyruszyłam więc z torbami i szłam ulicą szukając jakiegoś noclegu. Zrobiło się całkiem ciemno i wszystko było pozamykane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jakbyś się obawiała wyjazdu pomimo tego że bardzo chciałabyś wyjechać  Może najwyższa pora sie przełamać? To nie takie straszne, wiem że mi łatwo mówić bo już pracowałam za granicą, ale na prawdę dasz sobie radę. Masz fajne porady na stronie pracawue.pl (ja tam też znalazłam pracę jako pokojówka Danii) jak się przygotować do wyjazdu to możesz poczytać  I powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×