Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blondino_latino

Szczeniak kopuluje

Polecane posty

Młody samiec doberman niedawno skończył 6 miesięcy, jakoś od tygodnia zaczął być bardzo pobudzony do suk. Mam też problem z tym, że czasami ma taki napad, że uporczywie skacze ma mnie i próbuje mnie kopulować. Mówię mu, że nie można, podnoszę ton,  łapie za kark ,odganiam go i nic nie daje. Dopiero jak daje mu komendę, żeby siedział przez kilka minut to dopiero potem się uspokaja. Ale np; usiąde na ławke, czy schylę sie po zabawke to znowu zaczyna się. Dodam, że w domu jest spokojny, tylko na dworzu w trakcie zabawy ma takie ataki. 
Nie wiem co robić, bo nie mogę go w takim wieku jeszcze wykastrować, dopiero jak przestanie rosnąć czyli 1,5-2 lata

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykastrowanie nie gwarantuje znikniecia tego zachowania.  Ja swojego uczylam w taki sposob, ze jak to robil to byl izolowany na kilka minut.   Teraz w wieku 15 miesiecy nie mam z nim problemu.  Moj poprzedni pies byl bardziej napalony i mial swoja zabawke w domu, ktora traktowal jak swoja dziewczyne.  Po przyjsciu z spaceru zajmowal sie nia.  Moze podrzucenie szczeniakowi duzej zabawki pomoze przeczekac ten kres dojrzewania

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×