Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Eksplozja w centrum Yerywnia na w centrum handlowym Surmlau

Polecane posty

Dziś dzień świąteczny . Ormianie świecą winogrona i modlą się do Bogurodzicy ale i ten dzień przynosi dla Armenii kolejny krzyż dziś doszło do eksplozji w Surmalu . Z obecnych doniesień wynika że eksplodował magazyn z fajerwerkami . Wimy też o jednej ofierze śmiertelnej i 20 ranych oobach . Matko Boża Chroń  Yerywań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takich scen dochodzi przez głupotę i nieostrożność. 

Ostatnio wybrałem się na przejażdżkę rowerową oglądając się w każdą uliczkę i przejazd rowerowy zachowując maksymalną ostrożność. Później zamyśliłem się i prawie wjechałem dziadkowi przed maskę samochodu. Wydaje mi się że to dziadek bo nie trąbił. Na szczęście w miarę szybko obaj zareagowaliśmy. Byłem na siebie bardzo zły. Jak można być tak nieostrożnym! 🙂

Nie tak dawno na przejeździe dla rowerzystów gość wyhamował przede mną jakieś 30 cm. Pytam sie go: co ty robisz? A on: a bo na Ukrainie ludzie czekają aż auta przejadą. 

U nas też tak było że na przejściu dla pieszych czekało się 10 minut. Do dzisiaj widzę odruch ludzi podnoszących rękę w podziękowaniu gdy ktoś się zatrzyma 😄

Teraz jest jak w GTA, podchodzisz i wszyscy zwalniają. Kocham to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×