Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anno

PRZYJACIELE PO 40stce

Polecane posty

Hej!

Czy w wieku 40stu lat często spotykacie się znajomymi na jakieś domówki czy wyjścia do knajpki? Czy każdy zajęty swoim życiem i dziećmi?

Przyznam że te 10-15 lat temu jakoś częściej udawało się spotykać i dużo bardziej regularnie niż teraz mając 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Przyjaciele są stale obecni w naszym życiu, ale nie w formie łażenia po knajpach i pieprzenia głupot o niczym. Ja mam swoją przyjaciółkę, z którą jestem w stałym kontakcie telefonicznym, wspieramy się, możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji, jesteśmy na bieżąco ze swoimi sprawami, ale bez nasiadówek, których nie chcemy i nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, burzas napisał:

Nie. Przyjaciele są stale obecni w naszym życiu, ale nie w formie łażenia po knajpach i pieprzenia głupot o niczym. Ja mam swoją przyjaciółkę, z którą jestem w stałym kontakcie telefonicznym, wspieramy się, możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji, jesteśmy na bieżąco ze swoimi sprawami, ale bez nasiadówek, których nie chcemy i nie potrzebujemy.

Czyli nie przepadasz za spotkaniami w domu lub na mieście? Wspólny wieczór, ognisko itp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×