Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sumienna

Suplementacja

Polecane posty

Jestem ciekawa opinii odnośnie GABY. Przyjmuję od ponad 2 tygodni dawkę 3 gramów dziennie i czuję,  że działa. Znam też opinie osób, które uważają, że nie działa. Jestem ciekawa od czego to zależy. Być może działa jedynie na osoby, której mają duże braki tego kwasu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gustyniak12 napisał:

Ostatnio miałam spory problem z kontrolą zmęczenia  i naprawdę łapałam się różnych rzeczy od diety po medytacje i dobry sen. Niestety nawet ten po 9-10 h nie dawał mi energii na cały dzień. Okazało się, że moim problemem był niedobór równej proporcji kwasów omega3-omega6-omega9 i ciężko jest w przyrodzie znaleźć suplement o takich proporcjach doczytałam, że jest on w oleju z nasion konopi od dwóch tygodni biorę codziennie 1 łyżkę stołowa oleju i  własnie GABA . tak doradziły mi panie z Konopnej Farmacji w Poznaniu . Poprawa jest znacząca i moja wydajność w pracy z dziećmi naprawdę się poprawiła, zwłaszcza, że nie miewam już migren wywoływanych pracą w hałasie. konopiafarmacja.pl  że GABA  ta jest ważna dla naszego organizmu, a jej skrajne niedobory mogą prowadzić nawet do śmierci. Zastanawiam się też nad zastosowaniem ashwagandhy, to z kolei poleciły mi moje koleżanki z pracy, tylko  nie wiem czy nie było by za dużo tych adaptogennych ziół w moim organizmie. póki co to u mnie sprawdził się olej z nasion konopi i włąsnie ta GABA   . A powiedz na co u ciebie pomaga ta substancja ?

Co do konopii,  to zażywalam krople CBD, ale boli mnie po nich głowa, więc odstawiłam. A Gaba pomaga. Lepiej po niej śpię, sen jest głęboki, łatwo zasypiam i nie budzę się już w nocy, a miałam z tym duży problem. Poza tym jestem za dnia spokojniejsza. Biorę 1,5 g rano i 1,5 g na noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×