Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Xao123

Problem Facebooku

Polecane posty

Mam problem dzisiaj z Facebooka pokazało mi się że ktoś wspomniał o mnie w jakimś chyba poście czy coś nie znam tej osoby chciałam w to wejść ale internet słabo mi zaczął kręcić i chyba z tego też przez przypadek weszłam w aktualnościach nie mam nic takiego że ktoś o mnie wspomniał i dowiedziałam się że Josephine walliams ponoć udostępniła moje zdjęcie i nie miałam jej w znajomych sprawdzałam profil to pisze że to jakaś firma ktoś pisał że to haker włamał się na czyjeś konto zmienił hasło ,udostępnia innych zdjęcia ale nic tam nie widziałam na profilu żadnego mojego zdjęcia ,pusto było ,co mam zrobić ,zgłosiłam tego użytkownika ? Ale ktoś wspomniał k mnie gdzieś i nie mogę tego znaleźć a ja nie spojrzałam jak ta osoba się nazywała pamiętam że wyskoczyło mi to czarne długie włosy i kobieta była ,co mam zrobić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne że ktoś jakąś nie znana osoba o mnie wspomni gdzieś w poście np jakimś tam albo udostępni moje zdjęcie gdzieś tam i ja o tym się nie dowiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinęłam w powiadomienia i tam są znaczki itp pisze i weszłam tu k tam i że no Josephine walliams weźmie udział w twoim wydarzeniu Hanging out zdziwiło mnie bo ja nawet tej osoby nigdy nie dodałam do znajomych ,a ta grupa ? Ja żadnego wydarzenia nie utworzylam i czemu ja to zauważyłam tylko mi się przykład pokazała dopiero dzisiaj jak zobaczyłam i to w powiadomieniach w ustawieniach ,o co tu chodzi ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chęć go usunąć ale czy napewno da się radę go usunąć ze wszystkimi zawartościami tak trwale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Xao123 napisał:

Klinęłam w powiadomienia i tam są znaczki itp pisze i weszłam tu k tam i że no Josephine walliams weźmie udział w twoim wydarzeniu Hanging out zdziwiło mnie bo ja nawet tej osoby nigdy nie dodałam do znajomych ,a ta grupa ? Ja żadnego wydarzenia nie utworzylam i czemu ja to zauważyłam tylko mi się przykład pokazała dopiero dzisiaj jak zobaczyłam i to w powiadomieniach w ustawieniach ,o co tu chodzi ? 

 

A z tą grupą to nawet nie przypominam sobie żebym w niej była i w żadnej takiej grupie nie jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak ze dwa albo trzy razy, chyba jakaś nowa opcja dla założycieli grup w których się jest... podpinają wszystkich by każdy widział nowo dodany post (?) nie wiem, piszesz że nie masz do czynienia z tymi grupami... to już nie wiem

W każdym razie sporo wirusów tam krąży i lepiej uważać w co się wchodzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×