Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MalinowaLady

Szlachetna Paczka

Polecane posty

Tak sobie w tym roku weszłam na stronę szlachetnej paczki z ciekawości. Czytałam historie ludzie potrzebujących i listy rzeczy, które są wymienione. Trochę byłam zdziwiona, kiedy czytałam,że kluczowym zakupem dla rodziny jest m.in. telewizor... Co ogólnie sądzicie o Szlachetnej Paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

🥱 zamierzchłe czasy.... Znaczy się inicjatywa fajna, ale to już przecież stare jest. Nie rozumiem co cię tak oburza? Że ktoś (jakaś rodzina) chce mieć telewizor? A ty pod choinkę czy na mikolaja to parę skarpet świątecznych sobie zażyczysz? Chcesz to bierzesz udział, nie chcesz, nie bierzesz. Lata temu w pracy składaliśmy się po kilkadziesiąt złotych i kupowaliśmy ubogim rodxinom z dziećmi pralkę, robota kuchennego, ubrania, zabawki. O to w tym chodzi. To są rzeczy na które tych ludzi ba codzień nie stać. Ty dokładasz tylko swoją cegiełkę, jakiś drobny datek, grosze. Inni myśliciele i nie tęgie głowy już zadbają o go, żeby zakupić te przedmioty, zorganizować transport i dostarczyć rzeczy potrzebujacym sprawiając im raz w roku chociaż odrobinę radosci. Jedyne co musisz zrobić to podjąć decyzję w swojej głowie i zrobić "klik" przelewając pieniądze. Zazwyczaj później zakupy dokumentowane są zdjęciami i faktursmi, więc oszustwa tam nie ma. Nie rozumiem co w tym dziwnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam wolontariuszem, a także darczyńcą. Jako waolontariusz nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką biedą , ludźmi niedołężnymi nieporadnymi życiowo. Sam projekt w założeniu nie ma tylko obdarowywania, ale niejako danie bodźca, nadziei. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×