Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosixxx

Zakup samochodu pokontraktowego

Polecane posty

Witajcie. Biorę pod uwagę zakup samochodu pokontraktowego. Czy ktoś może kupował w ostatnim czasie takie auto? W jaki sposób najlepiej sprawdzić stan sprzedawanego samochodu? W sensie czy historia samochodu jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, gosixxx napisał:

Witajcie. Biorę pod uwagę zakup samochodu pokontraktowego. Czy ktoś może kupował w ostatnim czasie takie auto? W jaki sposób najlepiej sprawdzić stan sprzedawanego samochodu? W sensie czy historia samochodu jest prawdziwa?

W sensie ,że po przedstawicielu handlowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego co się orientuję te auta choć mają duże przebiegi to są serwisowane na bieżąco w ASO. Jeżeli auto nie jest zdezelowane w środku i nie ma szkód parkingowych to techniczne powinno być w porządku. Ale i tak warto najpierw pojechać takim autem na stację diagnostyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest kupić w firmie o której panuje dobra opinia

Edytowano przez oktrp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest kupić w firmie o której panuje dobra opinia, od siebie polecam masterlease. Duża firma, mają swoje place w większości dużych miast, gdzie warto jest się wybrać i zobaczyć auta, zwykle znajdziesz większy wybor niż na ich stronie www, co ciekawsze auta potrafią zresztą szybko schodzić. Sam obserwuję sobie obecnie ich auta, ogólnie pokazują cała historię pojazdu, z tego co czytam niczego nie ukrywają i masz tam również czas na rozmyślenie się w razie czego. Sam nie korzystałem z ich oferty, dopiero się przymierzam, aczkolwiek znam dwie osoby, które brały od nich auta i nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie znam firmę, aktualnie przeglądam sobie samochody poleasingowe i mają spory wybor. Jednak jaka jest opinia o sprzedawanych przez nich samochodach w stosunku do konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę ostatnio zakup samochodu pokontraktowego z master1. Muszę tutaj pochwalić obsługę, która była bardzo miła, aczkolwiek ostatecznie się na zakup nie zdecydowałem bo wszystkie auta które mnie interesowały miały istotne naprawy blacharskie. Na plus na pewno fakt, że niczego nie ukrywali. Ostatecznie zdecydowałem się na najem długoterminowy. Poczytaj sobie o zmianach w leasingu od stycznia 2022, obecnie wykup auta po leasingu do majątku prywatnego jest opodatkowany. Może się okazać, ze najem jest w Twoim przypadku korzystniejszy.

Edytowano przez igmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Patrząc na założenia Nowego Ładu to wykup za 1% na osobę prywatna, odczekanie pół roku i sprzedaż spowoduje zapłatę vatu od wartości auta + dochodowy, wiec naprawdę poważne kwoty. Nie wiem czy mają coś w tym względize zmieniać, bo z tego co widzę to ustawa ciągle podlega jakims zmianom, ale ogolnie najem stał się w wielu sytuacjach bardziej opłacalny niż leasing.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×