Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
!Feliks15

związek z borderline

Polecane posty

Hej, pisze bo chciałam zapytać osoby z zewnątrz o zdanie.
Od około 3 miesięcy jestem w związku, spotykamy się pol roku- mój chłopak ma objawy które pasują do BPD:
raz jest super, później nagle musi się dystansować i urywa kontakt na kilka dni, czuje potrzebę ciągłej kontroli mnie, co robie, gdzie jestem itd. Nie ma tylko fragmentu o jakichś wyzwiskach czy agresji, ale nie zmienia to faktu że jego zachowanie funduje mi jeden wielki rollercoaster emocjonalny. Aktualnie znowu jest moment kiedy on potrzebuje się dystansować i to się już utrzymuje od tygodnia a ja jestem tym najzwyczajniej w świecie zmęczona.
Ciagle miałam nadzieje że będzie lepiej, oboje się staramy - on zapisał się na terapie i bierze leki od tygodnia (Aciprex), ale wiadomo, że one zaczną działać po jakimś czasie (może 3-4 tygodnie). Aktualnie naczytałam się forów i jedyne co z nich wyniosłam to to, że sobie zniszczę psychikę. No i teraz pytanie : czekać i mieć (być może złudna) nadzieje, że leki pomogą czy już teraz sobie dać spokój i dla własnego zdrowia to zakończyć? Zwłaszcza, że nasz związek nie ma tak długiego stażu, a ja jestem jeszcze dosyć młoda.
Może ktoś z was ma doświadczenie z tym lekiem i wie jak działa on na osoby z zaburzeniem borderline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×