Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
stokroteczka1986

Dosyć cienkich włosów

Polecane posty

Jak w temacie .. wlosy cienkie klepnoete, przetluszvzajace się, ratuje się lekkim tapirem czy śmiesznymi koczkami , najgorsze że do mojej twarzy pasuje właśnie burza włosów bo skorygowala by jej pewne mankamenty , makijaż ciuchy a dalej wyglądam jakn szara mysz nawet koloru nie moge zrobić w obawie że będą w jeszcze gorszym stanie więc chodzę z jakimś bezplciowum brązem ,(tak naprawdę pasuje mi blond jestem chłodnym  słowiańskim typem urody )  nie potrafię ich zaakceptować bo to nie jestem ja, taka bezbarwna i pozbawiona seksapilu :( myślałam nad doczepami ale wiadomo boję się zrujnować te pióra donkonca ,myślałam nad peruka front lace niesłychanie naturalna ale to jednak peruka to samo tyczy się to z toppera na klipsy czylabym się ...yczne , niby to tylko włosy a odbieraja mi radość z siebie i życia: ( zaakceptować nie potrafię więc co robić? We wszelką pielęgnację nie wierzę owszem stan by się mogł poprawić ale z genami nie wygram stosuje suplementy nie farbuke nie obciążam , szampony ziolowe , 2 razyvw tygodniu olej rucynowy i w dupe pe to wszystko widzę kobietę z własnymi  włosami a nie mysimi  potsrganymi ogonkami i ryczec mi się chce czuje się wybrakowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, wlosy to mój kompleks. Kilka razy w życiu uslyszalam pytanie, czy na coś choruje bo moje włosy są przerzedzone. Przykre. Nigdy się z tym nie pogodzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×