Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malina.

Facet starszy o 20 lat - dziecko/ciąża

Polecane posty

Mam 20 parę lat, pracę, skończone studia.

Jestem od 3,5 roku w związku (nieformalnym) z facetem o 20 lat starszym. Wiadomo - jak to w życiu i relacji z drugim człowiekiem, są plusy i minusy, lepsze i gosze dni.

Ostatnio pojawił się temat dziecka. On postawił ultimatum - albo dziecko w ciągu najbliższych max 2 lat (ma się jużpojawić na świecie w tym czasie), albo to nie ma sensu i po prostu się rozstajemy.

Rozmyślam o tym pod różnymi względami, to długa historia ale ciekawią mnie przemyślenia innych kobiet. 

Może coś w stylu plusy/minusy macierzyństwa (jeśli coś takiego istnieje...), które choć w minimalnym stopniu nakierują mnie do podjęcia ostatecznej decyzji.

Czy w takiem sytuacji, zdecydowałybyście się na dziecko, czy sam fakt wywierania niejako "presji" w tej kwestii, byłby nie do zaakceptowania i żadnego dziecka by nie było?

Dodam tylko, że z oczywistych wzgledów finansowo dziecko nie jest żadną przeszkodą, nie musimy martwić się o kasę. Byliśmy też u psychologa ze względu na nieco odmienne postrzeganie faktu posiadania potomstwa praktycznie "za chwilę " - bo mimo tego, że rozmowa była o 2 latach to partner twierdzi, że "czym szybciej tym lepiej" .

Dzięki 

Iza

Edytowano przez Malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Panna cotta napisał:

W życiu nic nie jest na zawsze. Zapamiętaj to sobie. 

Co masz na myśli, rozwiń proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×