Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam . Doradzccie bo juz nie wiem co zrobic . Mam meza i syna. On ma zone i syna. Pracujemy na tym samym terytorium . Od 5 miesiecy spotykamy sie.  Na poczatku widywalismy sie czesto i codziennie pisalismy od jakiesgos czasu spotykamy sie raz w tygodniu nieraz nawet i nie. Gdy jest w pracy przychodzi do mnie daje buziaki przytula na spotkaniach rozmawiamy jest milo dochodzi do stosunkow. Raz twierdzi ze nie moze zostawic zony ze wzgledu na dziecko a za pare dni pisze ze szuka lokum. Mowi ze zona to przyzwyczajenie nie uklada sie im . Mi mowi ze mu na mnie zalezy ze nie chce ze mna stracic kontaktu . Ale ostatnio zaczal mnie olewac gdy jest w domu potrafi sie wogole nie odzywac a po weekendzie wydzwania jak nawiedzony do mnie i szuka kontaktu. Wiele razy tlumacze ze mnie olewa i mnie to boli to on orzeprasza a potem robi to samo. Wydaje mi sie ze traktuje mnie jak takie kolo zapasowe. Nie wiem juz co o tym wszystkim sadzic . Czy powinnam tez sie od niego odsunac pokazac ze mi nie zalezy . Co zrobic ?????  A mi zalezy przywiazalam sie do niego i darze go uczuciem . Czy powinnam go olac ? Albo co zrobic zeby wkoncu zostawil dla mnie zone ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, L!bed napisał:

masz meza a chcesz zeby ktos zostawial dla ciebei zone typowa grazynowa logika.

 

A to prawda że nasionami kminu czarnego sie zajadasz?

Lubisz kminek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jprdl

Czego nie rozumiesz?

Że jesteś kołem zapasowym. Jak spędza czas z rodziną to normalne Że nie bedzie do  Ciebie pisał po co ma się narażać. Masz status kochanki i tego się trzymaj. Bo inaczej się zagubisz w życiu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×