Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jestem_glodna

ZycieJestPiekne

Polecane posty

17 godzin temu, Fairy1111 napisał:

Czy ten salon kosmetyczny novique ktory reklamuje nie widzi że ona jest ich antyreklamą? Tyle do nich chodzi a z wizyty na wizytę wygląda gorzej i starzej. Same zmarchy i ta chuda zniszczona twarz…Mam dwie kolezanki które zrezygnowały z wizyty jak zobaczyły kaśkę po tych wszystkich cud zabiegach xd

napisz do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

wlasnie co tam u kaski? dla mnie ona jest tak ciezkostrawna , ze juz nawet nie zagladam jak mi sie przypomni. tym bardziej, ze kontent podrozy mnie nie interesuje. nie chce mi sie tez juz sluchac tego samego o kotach, lazeniu na treningi, do restauracji vege czy na zakupy w massimo. cos tam ona jeszcze gada czy to juz wszystko? 

kiedys to bylo fajne nawet, na poczatku jak sie urzadzala w nowym mieszkaniu, jakies perypetie z najemcami itd., a teraz to juz jak te wszystkie z insta - pani “wiem wszystko najlepiej na kazdy temat”, za duzo w internetach i lekkie odklejenie.

Edytowano przez goscinex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, goscinex napisał:

napisz do nich

myslisz ze mi się chce wypisywać po jakichś tam kosmetyczkach? To oni tracą nie ja. Dzięki kaśce wiem gdzie nie chodzićna zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×