Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inkka

Czy to ciaza

Polecane posty

Gość Inkka

Od kilku dni bola mnie piersi i delikatnie sie powiekszyly ciagle jestem zmeczona , chce mi sie spac, do tego wczoraj bylo mi niedobrze, okres mam miec za 4 dni, tak sie zastanawiam czy to nie ciaza, ale biore tabletki anty, dlatego to dla mnie dziwne zebym mogla byc w ciazy choc osotatnio pilam alkohol i teraz mam watpliwosci czy przez to nie starcily swojej skutecznosci, bo piersi bolaly mnie jedynie przez pierwsze 3 mies stosowania tabletek anty, na test chyba za wszesnie niewiem co ma o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na test nie jest za wcześnie,najlepszy jest taki rózowy,nie pamietam nazwy, sprawdze i Ci napisze potem.Na raazie sie nie martw,poczekaj jeszcze.Jak sie bedzie spózniał 2 tyg. idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkka
zapomnialam dodac ze powiekszyly mi sie sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz byc w ciazy
jesli pilas alkohol , niestety oslabia dzialanie tabletek anty, najlepiej zrob sobie test ciazowy Quicka taki z obrazkiem bobaska wtedy bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionka20
Moje pytanie: Jakie jest prawodpodobienstwo zajscia w ciaze nie bede przytaczac całej mojej sytuacji. Uzywamy tylko prezerwatywy i raczej uwazamy ale ostatnio przytwafiła sie sytuacja ze przy zdejmowaniu pr (bez środka plemnikobójczego) mój partenr tak jakos nieumiejetnie zdjął ze wszystko sie dostało do środka czyli mozna powiedziec z prezerwatywy do moich narządów rodnych. A było to 13 dniu mojego cyklu. Od tego momemtnu mam jakies mdłości i okres opóźnia mi sie juz 5 dni. Takich sytuacji pewnie nie miałyscie ale mozecie mi tylko powiedziec czy jezli nie było pełnego stosunku czyli bez wytrysku we mnie a plemniki partnera z prezerwatywy przniesione do moich narzadów rodnych moga byc przyczyna tego ze moge byc w ciazy. Czy prezerwatywa która nie ma srodka plemnikobójczego, a jedynie srodek nawilzaacy nie zabija plemniczków. Boje sie ze ten wypadek moze byc przyczyna ze opóznia mi sie okres. Ale Waszym zdaniem bo juz nie mam do kogo sie zwrócić a chce sie upewnic, ze takie plemniki które były w prezerwatywie sa juz obumarłe. ???? Czy mam racje. ??? Ile zyja poza ciałem kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie
na pewno nie byly obumarle. nie wiesz, ze isteniej postinor? ale teraz juz za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźcie do lekarza
albo zróbcie chociaż testy!!! Dość juz topików "czy jestem w ciąży"!!!!!!!! Skąd mamy niby wiedzieć czy zaszłaś skoro sama tego nie wiesz a pójście do lekarza czy zrobienie testu przekracza twoje mozliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionka20
wiem ze istnieja jakies tabletki "PO" ale niestety moja swiadomosc i stad pytanie czy one nie sa obumarłe. Miałam przekonanie ze plemniki które sa w prezerwatywie lub poza ciałem kobiety i w jakis niefortunny sposób przeniesione do ciała kobiety nie moga byc zywotne. Przeciez musza miec odpoweidnie srodowsiko aby przezyc??? Ile zyzja poza ciałem kobiety ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"idźcie do lekarza\" masz rację. Czy tak trudno zrobić sobie test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemnik
no trochę życ muszą , skoro zapładniac pozaustrojowo można :) zgadzam się z "idzcie do lekarza" , to nie boli Iwonka20 - nie chcę Cię martwić , ale moim zdaniem to na 99 % ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooops
niech kazda z was ktora cos podejrzewała napisze czy byly to sluszne podejrzenia. to wazne dla mnie bo mamy z dziewczyna podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
Ja bylam przkonana ze jestem w ciazy, bol brzucha, piersi, zrobialm 2 testy byly pozytywne, a w ciazy nie bylam, organizm mnie oszyukal, takze radze isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
wznawiam temat bo mam wazne pytanie do was. miesiaczka mi sie spoznila a musialam zaczac leczyc sie antybiotykami wiec zrobilam test ciazowy.Wyszlo ze nie jestem w ciazy.Po kilku dniach dostalam okres i myslalam ze wszystko ok.ale.....okres mi sie juz konczy i cos nie jest w porzadku.Strasznie urosly mi piersi,mam jakies mdlosci,wzdety brzuch itp.Czy to mozliwe zeby miec okres i byc w ciazy?Znacie takie przypadki? A test ciazowy robilam o nazwie PRE-test.Dobry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna
plizz odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka28
kup sobie 2 testy 2 różnych firm. Te objawy po prostu mogą być z innego powodu może już zaczęłaś następne jajeczkowanie albo to reakcja na antybiotyk Pozdrawiam odpisz co tam Tobie wyszło Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×