Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
driver.ania

Łuszczyca paznokci

Polecane posty

Jeśli chodzi o łuszczycę paznokci chcę podzielić się sposobem który mi pomógł uporać się z tematem.  Bardzo pomocne jest moczenie  dłoni w naparze z liści laurowych oraz smarowanie olejkiem herbacianym firmy Retter ( ważne ten olejek nie zawiera trujacego  haksenu). Następnie warto stosować  silne nawilżanie intensywne. Dla mnie najlepsza okazała się maść konopna dr. Retter 24%, (jednak zalecam wybieranie tej z oryginalną recepturą i hologramem na opakowaniu). Ta maść ma dużo oleju konopnego oraz olej z drzewa herbacianego  Dodatkowo, polecam wprowadzić suplementację siarki organicznej od Pharmovit oraz oleju konopnego CBD o stężeniu 5% od Cannatopia, który działa wyciszająco na organizm i przeciwdziała stanom zapalnym. Osobiście poradziłam sobie z tymi produktami w ciągu miesiąca z łuszczycą paznokci!! Wszystkie te produkty  ja kupiłam w Poznaniu w Konopnej Farmacji pani mi w tym punkcie dobrała właśnie ten zestaw, który okazał się trafnym wyborem . Szukaj u siebie w miescie tych produktów lub ewentualnie ta apteka konopna ma sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×