Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jsbit

Łuszczyca

Polecane posty

Witam wszystkich preferuje leczenie ziołami 😁 10dni używanie Parzenie Ziół i nakładanie na skurę ciało Moja metoda jest o tyle sprawdzona gdzie kilka miesięcy testowałem na sobie Efekty już po 7 dniach są rewelacyjne łuszczyca się wygasza jak by miała zaraz odpaść. Przy tej terapii nie wolno stosować żadnych leków nie ukrywam trzeba być zdrowym jako tako. Sposób użycia naczynie półlitrowe parzymy torebkę ziół 30 minut potem studzimy zioła sadzamy palec żeby się nie oparzyć temperatura musi być jak temperatura ciała mniej więcej lekko ciepłe nie mogą być gorące Wacikami lub gazą przykładamy te miejsca pocieramy delikatnie co 24 godziny stosujemy to samo codziennie. 5- 6 dnia dopiero się kąpiemy lub bierzemy prysznic Nie używamy żadnych kremów pod żadnym pozorem zioła same leczą Kontynuujemy terapię do 10 dni potem robimy przerwę 10 dni i obserwujemy skórę skóra zaczyna się sama bronić nie stosujemy żadnych kremów Powiem tak mam 20 lat łuszczycę wysypało mnie po szczepionce na Covid szczepionka Pfizer i się po trzech dniach od szczepionki wysypało mnie całego ledwo dałem radę Po 2latach zaczełem używać moich ziół mojej receptury prawdopodobnie zatrzymują rozrost łuszczycy do tego ją naturalnie niszczą za każdym razem używaniu tych ziół łuszczyca jest coraz słabsza to są moje obserwacje Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć i być  zdrowymi zostawiam mojego maila jsbit7312@gmail.com pozdrawiam 💪😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam swój sposób który po części przekazała mi babcia a po części jest efektem szukania najlepszego sposobu radzenia sobie z łuszczycą ... Warto dbać o oczyszczenie organizmu z toksyn, dlatego ja osobiście pije napar z czystka nawet do 3 szklanek dziennie w czasie kiedy mam tzw. wysyp. Olej z czarnuszki jest też naprawdę dobry łyżkę dziennie, 1 kapsułkę siarki organicznej 750mg od pharmovit MSM jest naturalne także polecam . Aby wyciszyć chorobę stosuję olej CBD 5 % to stężenie mi wystarcza - stosuje krople 3 razy dziennie w czasie nasilenia się objawów a tak pozostaje przy jednej dawce 5 kropli przed snem Natomiast zewnętrznie, stosuję olejek rycynowy ale taki bez heksanu i chyba najlepszą maść jaką stosowałam przy łuszczycy - maść konopną Dr. Rertter 24% zawierająca też olejek z drzewa herbacianego ta maść i dlatego ma działanie przeciwzapalne, a dzięki oleju konopmu działa silnie regenerująco. Pamiętajcie , aby szukać oryginalnej receptury maści konopna dr Retter, która posiada hologram na opakowaniu, bo kiedyś kupiłam na znanej  platformie sprzedażwej  bez tego hologramu i ta maść była po prostu inna i mniej skuteczna. Na pewno ta maść i te wszystkie produkty znajdziecie w Konopne Farmacji w Poznaniu ale mają też sklep online jak nie znajdziecie u siebie tych wszystkich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, driver.ania napisał:

Warto dbać o oczyszczenie organizmu z toksyn, 

W tym bardzo pomaga saunowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×