Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mininka1

Tabletka "dzień po" Po owulacji

Polecane posty

Cześć. 

Po stosunku zorientowaliśmy się, że pękła prezerwatywa. Wiem, niestety, że owulacja już nastąpiła. Powiedzcie mi, czy któraś z was miała taką sytuację i tabletka "po" była skuteczna? Wczoraj o 16 na wizycie lekarz stwierdził, że właśnie mam owulacje, około północy odbył się stosunek z wadliwym zabezpieczeniem. Dziś późnym popołudniem wzięłam tabletkę ellaOne, ale lekarz który wypisał receptę twierdził, że jeśli owulacja wystąpiła to jak do zapłodnienia miało dojść to już doszło. Teraz pluje sobie w brodę i boję się, że mimo zażycia antykoncepcji awaryjnej mogę zajść w ciążę. I to nie tak, że nie jesteśmy świadomi konsekwencji. Mamy już kilkuletnie dziecko, nie boimy się o żadne aspekty materialne. Nie jest to po prostu moment na kolejne dziecko. Chodzę struta, jestem na siebie wściekła, ale karmię się nadzieją, że lekarz, który z łaską wystawił receptę, chciał mnie tylko zniechęcić do jej zażycia... 

 

Owulacja potwierdzona przez ginekologa na wczorajszej wizycie (nie planujemy powiększyć rodziny, wizyta kontrolna) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli seks był w owulację, no to skuteczność tabletki po automatycznie spada, ale nie jest pewne, że musiało dojść do zapłodnienia. Cykle masz regularne? Bo czasem fajnie wyznaczać płodność z pomoca monitora płodności, np. MySense. Teraz jakby musisz czekać na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×